Brak TVP Sport ze Śremu

Różne zagadnienia techniczne: EPG, telegazeta, dźwięk, SSU, dane, i inne
Ricki123

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Ricki123 »

Czy ktoś może potwierdzić to samo, bo nie wiem czy to coś u mnie? TSReader wyłapuje nazwę kanału, ale brak strumienia video i audio. DVB Viewer głupieje i pomimo braku czegokolwiek wyświetla parametry obrazu jak dla HD i przełącza rozdzielczość na 1920 x 1080. Jeśli potwierdzą się moje spostrzeżenia to czy oznacza to koniec TVP Sport czy to tylko mały eksperyment techniczny?

KrzysztofD
Posty: 278
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Odbiornik: Sony W4000, Leadtek USB, Pi7010ix, Leadtek DTV1000T
Instalacja antenowa: HB9CV 3 metry nad ziemią
Nadajnik - obiekt nadawczy: PKiN Warszawa

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: KrzysztofD »

PKiN też prezentuje TVP SPort bez przepływu danych.Zapewne awaria, wynikająca ze zbyt zaawansowanej techniki H264 - wieszać się może nie tylko dekoder ale i koder

Ricki123

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Ricki123 »

Chyba faktycznie jakaś awaria, bo to co teraz jest na TVP 2 i TVP 1 to szok. Momentami są same kwadraty a przy szybkiej akcji wygląda to jak pierwsze divxy robione z jednym przebiegiem.

Ricki123

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Ricki123 »

Dla zainteresowanych daję próbkę tego co lecihttp://rapidshare.com/files/76955406/12-16_13-44-20_TVP1_.ts.htmlhttp://rapidshare.com/files/76956476/12-16_13-57-34_TVP2_.ts.htmlU mnie działa w Nero Show Time

Jaro

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Jaro »

Witam,TVP1 i 2 u mnie działa. TVP sport nie.Na DVBDream

Ricki123

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Ricki123 »

TVP Sport już działa. Parametry takie same jak wcześniej

Ricki123

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Ricki123 »

Kolejne problemy na kanałach TVP. Brak obrazu, dzwięk przerywa tak jak przy słabym sygnale, ale to wykluczam, bo słabszy POT działa wyśmienicie.

Ricki123

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Ricki123 »

Już jest O.K.

Ricki123

Brak TVP Sport ze Śremu

Post autor: Ricki123 »

Szkoda, że nie ma tu edycji posta. Znów to samo. Szatkowanie dzwięku i zero obrazu. Czy ktoś może to potwierdzić?

Zablokowany