Komunikat: Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami

tematy organizacyjno-porządkowe
Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2571
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Komunikat: Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami

Post autor: JaroslawMroczkowski »

W związku z pojawieniem się sprzedawców odbiorników i anten powołujących się na bezpośrednią współpracę z Emitel przedstawiam Oświadczenie Spółki Emitel:

Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami handlowymi

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi współpracy EmiTel Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w zakresie sprzedaży detalicznej lub dystrybucji urządzeń umożliwiających odbiór telewizji cyfrowej oświadczamy, co następuje:

EmiTel Sp. z o.o. nie zajmuje się sprzedażą lub dystrybucją dla konsumentów urządzeń umożliwiających odbiór telewizji cyfrowej oraz nie współpracuje z innymi podmiotami celem ich sprzedaży lub dystrybucji. Spółka nie jest również stroną umów bądź porozumień mających na celu opisane powyżej działania.
Podawane przez niektóre osoby informacje o podjętej współpracy ze Spółką celem sprzedaży lub dystrybucji dla konsumentów urządzeń umożliwiających odbiór telewizji cyfrowej stanowi próbę podszywania się pod renomę naszego przedsiębiorstwa.
Podkreślamy, że firma EmiTel Sp z o.o. nie może ponosić odpowiedzialności za ewentualne działania podmiotów, które bez zgody i wiedzy EmiTel Sp z o.o. oraz w sposób bezprawny posługują się jej renomą.

W związku z tym wszelkie naruszenia sfery dóbr osobistych EmiTel Sp z o.o., w tym zwłaszcza polegające na bezzasadnym łączeniu naszej Spółki z ewentualnymi działaniami dystrybutorów i sprzedawców urządzeń umożliwiających odbiór telewizji cyfrowej, mają charakter bezprawny i w konsekwencji jako takie mogą skutkować koniecznością podjęcia adekwatnych kroków prawnych przez naszą Spółkę.

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator
Posty: 2571
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00

Re: Komunikat: Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami

Post autor: JaroslawMroczkowski »

Tak więc jeśli zapuka do Was albo waszych znajomych ktoś i powołując Emitel będzie straszył końcem telewizji analogowe próbując sprzedać (jedyne, najlepsze, polecane, itp) odbiorniki DVB-T, anteny, akcesoria albo dostęp do platformy satelitarnej to ... na pewno nie ma on nic z nami wspólnego.

Zablokowany