Strona 1 z 1

Tapatalk

: 15 czerwca 2014, o 18:51
autor: JaroslawMroczkowski
Szanowi użytkownicy aplikacji Tapatalk.

W związku z pojawianiem się reklam(*) na końcu każdego wątku, informuję, że reklamy te są wyświetlane przez aplikację Tapatalk, a nie przez forum. Nie mamy z tym nic wspólnego, nie zarządzamy tymi reklamami i jesteśmy absolutnie przeciwni jakiejkolwiek formie reklamy na naszym forum.

Jeśli stan ten się utrzyma, a reklamy zaczną się pojawiać u wszystkich, będziemy zmuszeni do usunięcia TapaTalk'a naszego forum.

Jeśli u kogoś również pojawią się takie reklamy(*) proszę o informację.


(*)Reklamy pojawiają się w postaci bannerów, często animowanych, na końcu każdego wątku. Nie u każdego muszą się pojawić. U mnie pojawiły się po aktualizacji aplikacji i tylko jeśli nie łączę się z polskiego adresu IP.//edit 2014-06-23: Wygląda na to, że albo był to jakiś chwilowy błąd albo eksperymenty robione na użytkownikach w jednym z krajów daleko od Polski. W każdym razie problemu na razie nie ma, a wtyczkę Tapatalk wkrótce zaktualizujemy do najnowszej wersji. Podobno ma więcej funkcji. Sprawdzimy.

Re: Tapatalk

: 9 listopada 2015, o 16:26
autor: JaroslawMroczkowski
Mamy chwilowy problem z TapaTalk.
Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Re: Tapatalk

: 12 listopada 2015, o 14:27
autor: JaroslawMroczkowski
TapaTalk znów działa. Jeśli u kogoś pojawiają się nadal problemy proszę o kontakt.

Re: Tapatalk

: 14 czerwca 2017, o 08:30
autor: JaroslawMroczkowski
W związku z agresywną kampanią reklamową, którą od kilku dni prowadzi producent TapaTalka w swojej aplikacji, jeśli nie uda się ograniczyć tych reklam, obsługa dodatku TapaTalk na naszym forum zostanie wyłączona.

Jeśli ktoś ma pomysł jak wyłączyć reklamy, bez płacenia haraczu TapaTalkowi, proszę o kontakt.

Nasze forum jest i pozostanie wolne od nachalnej reklamy.