Podpis Na Forum

tematy organizacyjno-porządkowe
Awatar użytkownika
arturo
Miejscowość: Tarnów
Odbiornik: TV LG 22" LH2000-ZA | Smart GPS SAT-2 + USB + Wi Fi
Instalacja antenowa: Antena Mobilna Mistral MI-ANT100
Nadajnik - obiekt nadawczy: [RTON Tarnów] Zawada, Góra Św. Marcina

Podpis Na Forum

Post autor: arturo »

Witam,

Mam ustawiony w swoim profilu podpis, ale coś go nie widać w moich tematach/odpowiedziach/postach.

Z czym to jest związane?. I jak zrobić żeby podpis był widoczny?.

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator

Re: Podpis Na Forum

Post autor: JaroslawMroczkowski »

Podpisy są wyłączone. Nie chcemy by, jak na innych forach internetowych, podpisy zajmowały więcej miejsca niż wypowiedzi uczestników dyskusji.

Awatar użytkownika
Fotodetektor
Odbiornik: VU+ ULTIMO 4K
VU+ SOLO 2
Instalacja antenowa: Mabo 150
Diora 90
Televes Q90AL
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża

Post autor: Fotodetektor »

Awatar użytkownika
arturo
Miejscowość: Tarnów
Odbiornik: TV LG 22" LH2000-ZA | Smart GPS SAT-2 + USB + Wi Fi
Instalacja antenowa: Antena Mobilna Mistral MI-ANT100
Nadajnik - obiekt nadawczy: [RTON Tarnów] Zawada, Góra Św. Marcina

Post autor: arturo »

JaroslawMroczkowski wszystko rozumiem, nie ma problemu. Myślałem że trzeba napisać X postów żeby był aktywny podpis albo zdobyć rangę na Forum :). Ale jak jest wyłączony to rozumiem i dzięki wielkie za wyjaśnienie.

Fotodetektor otóż to są avatary i sprawdzają się idealnie z tymi informacjami co są pod avatarami.

Awatar użytkownika
HackerPolska
Miejscowość: Włoszczowa/Św.Katarzyna
Odbiornik: Samsung 4k
Samsung bez T2
Dekoder Wiwa LiTE-2
Instalacja antenowa: x2 Yaga 50ohm (1) 1-6, (2)21-69 własnej konstrukcji, obrotnica, kable H1500
Nadajnik - obiekt nadawczy: Katowice/ Święty Krzyż

Post autor: HackerPolska »

JaroslawMroczkowski pisze: 26 marca 2017, o 19:19 Podpisy są wyłączone. Nie chcemy by, jak na innych forach internetowych, podpisy zajmowały więcej miejsca niż wypowiedzi uczestników dyskusji.
Wystarczy ograniczyć do pewnej ilość znaków i brak linków bo wiadomo że nie jeden itd chce się promować pisząc posty.
Wystarczy FAQ co wolno a co nie tam dodać...i to jest najlepsze rozwiązanie.
Druga sprawa, admin popraw datę rejestracji twego profilu bo siejesz propagandę, i nie widmo czy uważać cię za osobę dorosłą i poważna!
Trzecia sprawa, brak w stopce w stylu we_universal to a powinno być :evil: :evil: :evil: ,a nie jest własnością skrypt phpBB i różne dodatki modyfikacje forum emitel :!:
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Ps.Jestem z dawnych lat co pomagałem robiłem dodatki tłumaczenia i wspierałem phpBB i robiłem to za free, a krew człowieka zalewa jak jest łamane i usuwanie z stopki tego wyżej :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator

Każdy użytkownik może mnie uważać za co chce, o ile w swoich wypowiedziach przestrzega zasady obowiązujące na tym forum.

Data rejestracji 1 sty 1970 jest przy profilach przeniesionych z poprzedniej platformy forum wieeele lat temu. Mają ją wszyscy najstarsi użytkownicy. Taką zasadę przyjąłem i tego się będę trzymał. ;)

Praktyka pokazuje, że nie wystarczy napisać regulamin by użytkownicy się do nie go stosowali. Poza wypowiedziami zawierającymi reklamy, które natychmiast usuwami, bardzo często nauszne są punkty §3.8. oraz §3.10. W przypadku takich postów, o ile jest to możliwe, usuwam nieodpowiednie treści wstawiając [...]. Przeczytaj regulamin, a potem obejrzyj kilka ze swoich ostatnich postów...
Każdy użytkownik, który poczuje się dotknięty czyjaś wypowiedzią albo zauważy nieodpowiednie treści może zgłosić taki post do moderacji. To naprawdę działa, za co jestem wdzięczny zgłaszającym.

Jeśli chodzi o stopkę. Tematem się zajmę.
Na szybko przejrzałem licencję i nie widzę obowiązku zamieszczania czegokolwiek. Licencja dopuszcza dowolne modyfikacje. Być może coś przeoczyłem. Jeśli możesz mi wskazać punkt umowy / licencji, który wymusza albo przynajmniej sugeruje / zaleca takie praktyki w przypadku użytkowników (a nie podmiotów kopiujących i dystrybuujących) chętnie się mu przyjrzę.
Wkrótce czeka nas większa aktualizacja platformy więc będzie okazja uzupełnić ewentualne braki.

Awatar użytkownika
HackerPolska
Miejscowość: Włoszczowa/Św.Katarzyna
Odbiornik: Samsung 4k
Samsung bez T2
Dekoder Wiwa LiTE-2
Instalacja antenowa: x2 Yaga 50ohm (1) 1-6, (2)21-69 własnej konstrukcji, obrotnica, kable H1500
Nadajnik - obiekt nadawczy: Katowice/ Święty Krzyż

Post autor: HackerPolska »

JaroslawMroczkowski pisze: 30 listopada 2022, o 12:43 Każdy użytkownik może mnie uważać za co chce, o ile w swoich wypowiedziach przestrzega zasady obowiązujące na tym forum.

Data rejestracji 1 sty 1970 jest przy profilach przeniesionych z poprzedniej platformy forum wieeele lat temu. Mają ją wszyscy najstarsi użytkownicy. Taką zasadę przyjąłem i tego się będę trzymał. ;)
Nadal brniesz z kłamstwami i propagandą :lol: Przyznaj się innym ile masz lat ino szczerze!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Internetu
Też Ciebie zweryfikowałem za nim napasłem ten post 8-)
JaroslawMroczkowski pisze: 30 listopada 2022, o 12:43 Przeczytaj regulamin, a potem obejrzyj kilka ze swoich ostatnich postów...
Regulamin, a wolność słowa, a niekiedy się nie da przetłumaczyć że białe jest białe a czarne czarne.
JaroslawMroczkowski pisze: 30 listopada 2022, o 12:43 Każdy użytkownik, który poczuje się dotknięty czyjaś wypowiedzią albo zauważy nieodpowiednie treści może zgłosić taki post do moderacji. To naprawdę działa, za co jestem wdzięczny zgłaszającym.
Z tym różnie bywa "tu mam ciotkę tu mam" wują znajomość mam od h**a" .
Adminem też jestem i pod innym nickiem, a w internecie kiedy w Polsce raczkował a zaczynałem od kompa ZX80 i mam 60lat i nie wstydzę się tu napisać.
JaroslawMroczkowski pisze: 30 listopada 2022, o 12:43 Jeśli chodzi o stopkę. Tematem się zajmę.
Na szybko przejrzałem licencję i nie widzę obowiązku zamieszczania czegokolwiek. Licencja dopuszcza dowolne modyfikacje. Być może coś przeoczyłem. Jeśli możesz mi wskazać punkt umowy / licencji, który wymusza albo przynajmniej sugeruje / zaleca takie praktyki w przypadku użytkowników (a nie podmiotów kopiujących i dystrybuujących) chętnie się mu przyjrzę.
Wkrótce czeka nas większa aktualizacja platformy więc będzie okazja uzupełnić ewentualne braki.
Postawiłeś to forum i repetujesz firmę, to powinieneś wiedzieć wszystko.
Jak taki odważny jesteś konto zrób i dodaj na phpBB.pl lub phpBB.com i spodziewaj się krytyki jak grom z jasnego nieba, i dodatku dowiesz się ze też tam mam konto.
A tu masz podpowiedz tak na marginesie i za fee czytaj wszystko.
http://www.phpbb.pl/forum/viewtopic.php?t=7693#p33599

Jako firma powinniście kupić skrypt, a i nie na darmochę się oglądać...jak to robią inne firmy.
Kopie zrobione do archiwum 8-) :lol:

Awatar użytkownika
JaroslawMroczkowski
Administrator

Prosiłbym o trochę bardzie wyważone wypowiedzi na forum. Język potoczny zostawmy na inne fora.

Nie, nie stawiałem tego forum. Pełnię tylko rolę administratora. Nie wiem wszystkiego, ale chętnie się dowiem. Tylko mówmy o konkretach.
- Piszesz o zakupie oprogramowania oferowanego za darmo na licencji GNU GPL? Co konkretnie proponujesz?
- W sprawie stopki prosiłem o zapis z umowy albo licencji, a nie link do jakiejś dyskusji na forum. Na forach można znaleźć różne rzeczy: https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=1426315 "And you can make whatever edit you want to the copyright, or even delete it", "Legally, you can do whatever you want."

Jak już wspominałem. Przy kolejnej aktualizacji platformy będzie okazja zmienić niektóre rzeczy o ile okażą się potrzebne albo zalecane.

ODPOWIEDZ