WIWA H.265 LITE (bez wyświetlacza)

MaxEvans
Posty: 1186
Rejestracja: 13 listopada 2016, o 09:49
Miejscowość: Tuszyn
Odbiornik: LG Flatron M237WDP-PZ ARIVA T75 SKYMASTER STB265 WIWA LITE
Instalacja antenowa: Antena DIPOL 11 Symetryzator Kabel Televes T-100 Plus 5 m
Nadajnik - obiekt nadawczy: SLR Dąbrowa (22 km) RTCN Zygry (43 km)

Re: WIWA H.265 LITE (bez wyświetlacza)

Post autor: MaxEvans »

Niestety nie mam gwarancji. Kupiłem dawno temu jak ruszył tvp dokument. Bo na tym mi zależało. Zadzwonię i zapytam. Podczas aktualizacji to się stało. Najgorzej jak podpinasz usb to dioda się nie świeci. Bo próbowałem plik przygotować.

ukaszu
Posty: 73
Rejestracja: 15 września 2022, o 10:55
Miejscowość: Zalesie

Re: WIWA H.265 LITE (bez wyświetlacza)

Post autor: ukaszu »

MaxEvans pisze: 5 lutego 2024, o 13:02 Niestety nie mam gwarancji. Kupiłem dawno temu jak ruszył tvp dokument. Bo na tym mi zależało. Zadzwonię i zapytam. Podczas aktualizacji to się stało. Najgorzej jak podpinasz usb to dioda się nie świeci. Bo próbowałem plik przygotować.
Napiszę tutaj bo może ktoś jeszcze będzie miał taki problem.

Jeśli to tylko wynik błędnej aktualizacji to mogę spróbować go ożywić (po prostu wgrać firmware programatorem), jedyny koszt po twojej stronie to wysyłka w obie strony (preferowany paczkomat), daj znać na PW jeśli będziesz zainteresowany.

Ogólnie to te pudełeczka są zrobione bez zapasowego obrazu który mógłby w takiej sytuacji uratować sytuację (cena, kość pamięci musiałaby być dwa razy większa), z jakiegoś dziwnego powodu Wiwa zawsze ponownie zapisuje też bootloader (a przecież nie musi) i sprzęt w razie awarii zasilania na samym początku procesu staje się cegiełką. To najczęściej odwracalny proces, potrzebny jest tylko fizyczny dostęp do kości pamięci.

tomasz.8301
Posty: 1
Rejestracja: 14 lutego 2024, o 20:57
Miejscowość: Szczecin

Re: WIWA H.265 LITE (bez wyświetlacza)

Post autor: tomasz.8301 »

Ostatnio napisałem do supportu o najnowszy soft do Wiwy Lite-2

Dostałem oto taki z 2023 roku.

https://www.szybkiplik.pl/dVUBYBNCnn


Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-m07HQl2ZRc

Zablokowany