Oglądalność(udziały) kanałów nadawanych poprzez NTC zza polskiej granicy, a odbieranych z terenu Polski.

dyskusje o zagranicznych emisjach telewizji cyfrowej DVB-T
Awatar użytkownika
DVB-T(2) INQUIRING
Posty: 933
Rejestracja: 9 maja 2013, o 15:34

Oglądalność(udziały) kanałów nadawanych poprzez NTC zza polskiej granicy, a odbieranych z terenu Polski.

Post autor: DVB-T(2) INQUIRING »

Oglądalność(udziały) kanałów nadawanych poprzez NTC zza polskiej granicy, a odbieranych z terenu Polski.

Być może zainteresują niektórych dane do których można obecnie dotrzeć(na czas "pierwotnej wersji" tworzenia tego postu) poprzez informacje podane w tym wątku forum(np. w danych dla: "IV kwartał 2012 roku", "II kwartał 2014 roku", "IV kwartał 2014 roku", "2018 rok", "III kwartał 2020 roku"):
- viewtopic.php?p=233091#p233091.
================================================

Do niczego nikogo nie namawiam, ani nic nie narzucam, nie rozkazuję nic nikomu - w żaden sposób, poprzez wszystko co "składa się" na ten post - być może w jego treści pomyliłem się niecelowo. Przedstawiłem tu również m. in. moje prywatne zdanie, opinie, rozważanie oraz wiedzę z którymi nikt nie musi się zgadzać i które mogą być w części bądź całościowo, niezamierzenie: błędne. Za wszelkie zło(jeśli występuje w jakiejkolwiek formie przez ten post - to jest niecelowe): przepraszam.

Zablokowany