Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

mech pisze: 30 marca 2022, o 19:05
1. (....) Pytam bo zastanawiam się też nad jakimś combo DVB-T2/SAT (do fta). Jakie combo polecacie?
Podobno jednym z lepszych Combo tunerów jest Amiko Viper 4K V30. Ale to już ponad 400zl
Tuner na Enigma a co za tym idzie, wszystkie dobrodziejstwa SAT z tym związane, cccam, oscam itd itp
DVB-T2 podobno z obsługą HBB TV w wersji 2.0.
Nie wiem czy go prawda i jak działa w tym tunerze hbb tv, ale to chyba jedyny Combo praktycznie kompletny pod tym względem. Brakuje jedynie w nim gniazda na moduł dostępu warunkowego CI.
P. S
W teorii, każdy tuner na Enigmie ma możliwość instalacji pluginów, a właśnie ta wtyczka HBB TV 2.0 w tym Amiko jest takim zainstalowanym dodatkiem. Tak więc, powinno się taki plugin dać zainstalować w każdym tunerze na Enigmie. Czemu tylko Amiko się chwali wtyczka HBB TV 2.0., nie wiem. Muszę temat zagłębić, bo moja wiedza zatrzymała się na danych sprzed roku (stare pluginy hbb tv do Enigmy, które słabo działaly z polskim dvbt)

Z tańszych :
Chinskie
GT Media v7 pro, ale nie obsługuje 4K, ma dvb-s2 i dvb-t2, bez hbb tv, 180-200 zł.
GT Media v8 uhd, sat + Dvb-t2 z 4K, bez hbb tv, około 300 zl
Oba bez gniazd na moduły CI (ale obsługują cccam)
Aaa
I są jeszcze Cryptobox 752 HD. (tylko HD bez 4K) z gniazdem na moduł CI (plus alternatywny soft cccam)
Sam mam jeszcze starego Combo Cryptoboxa 652 z DVB-T i sobie go chwalilem.

Teraz kusi mnie ten Amiko, ale dla mnie minusem jest brak tego gniazda CI.

mech
Posty: 6
Rejestracja: 28 marca 2022, o 09:44
Miejscowość: śląsk

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: mech »

ploomba pisze: 1 kwietnia 2022, o 18:15
mech pisze: 30 marca 2022, o 19:05
1. (....) Pytam bo zastanawiam się też nad jakimś combo DVB-T2/SAT (do fta). Jakie combo polecacie?
Podobno jednym z lepszych Combo tunerów jest Amiko Viper 4K V30. Ale to już ponad 400zl
Tuner na Enigma a co za tym idzie, wszystkie dobrodziejstwa SAT z tym związane, cccam, oscam itd itp
DVB-T2 podobno z obsługą HBB TV w wersji 2.0.
Nie wiem czy go prawda i jak działa w tym tunerze hbb tv, ale to chyba jedyny Combo praktycznie kompletny pod tym względem. Brakuje jedynie w nim gniazda na moduł dostępu warunkowego CI.
P. S
W teorii, każdy tuner na Enigmie ma możliwość instalacji pluginów, a właśnie ta wtyczka HBB TV 2.0 w tym Amiko jest takim zainstalowanym dodatkiem. Tak więc, powinno się taki plugin dać zainstalować w każdym tunerze na Enigmie. Czemu tylko Amiko się chwali wtyczka HBB TV 2.0., nie wiem. Muszę temat zagłębić, bo moja wiedza zatrzymała się na danych sprzed roku (stare pluginy hbb tv do Enigmy, które słabo działaly z polskim dvbt)

Z tańszych :
Chinskie
GT Media v7 pro, ale nie obsługuje 4K, ma dvb-s2 i dvb-t2, bez hbb tv, 180-200 zł.
GT Media v8 uhd, sat + Dvb-t2 z 4K, bez hbb tv, około 300 zl
Oba bez gniazd na moduły CI (ale obsługują cccam)
Aaa
I są jeszcze Cryptobox 752 HD. (tylko HD bez 4K) z gniazdem na moduł CI (plus alternatywny soft cccam)
Sam mam jeszcze starego Combo Cryptoboxa 652 z DVB-T i sobie go chwalilem.

Teraz kusi mnie ten Amiko, ale dla mnie minusem jest brak tego gniazda CI.
NIE potrzebuje: 4k, hbb tv, gniazd CI itp ale za to: MUSI być możliwość nagrywania na hdd i później bezproblemowe odtworzenie na kompie/innym sprzęcie. Mówię tylko o kanałach FTA, żadnych innych. Jeżeli miałby możliwość edycji nagrań z poziomu dekodera (jak kiedyś nagrywarki hdd w czasach tv analogowej) to byłoby super. Żeby dekoder chodził płynnie bez zacięć itp. Fajnie jakby był Youtube ale nie jest to konieczność.

Jaki najtańszy dekoder combo spełni moje oczekiwania?

Ramirez
Posty: 242
Rejestracja: 26 grudnia 2016, o 22:37
Miejscowość: Wrocław
Odbiornik: Amiko V30+ LG 43v635uj
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: Ramirez »

Amiko v30 nie ma Hbb 2.0 Gdzie się tym chwalą?? Bo nigdzie tego nie widziałem.

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

Ramirez pisze: 1 kwietnia 2022, o 19:31 Amiko v30 nie ma Hbb 2.0 Gdzie się tym chwalą?? Bo nigdzie tego nie widziałem.
"Amiko Viper 4K V30 DVB-S2 DVB-T2/C H.265 HEVC
(...) Urządzenie posiada zainstalowaną wtyczkę HbbTv w wersji 2.0. Testowaliśmy i generalnie działa, aczkolwiek zdarzają się błędy. Testowaliśmy na kanałach polsatu i TVP. Pozostaje mieć nadzieję, że wtyczka będzie rozwijana i błędy zostaną naprawione. HbbTv uruchamiamy klawiszem czerwonym na pilocie."

Eltrox_pl, DVBsklep (oba na allegro).
Linków nie podaje, bo podobno nie wolno.
I uprzedzając, napisałem, nie wiem jak to działa, bo nie mam osobiście.
mech pisze: 1 kwietnia 2022, o 19:23

NIE potrzebuje: 4k, hbb tv, gniazd CI itp ale za to: MUSI być możliwość nagrywania na hdd i później bezproblemowe odtworzenie na kompie/innym sprzęcie. Mówię tylko o kanałach FTA, żadnych innych. Jeżeli miałby możliwość edycji nagrań z poziomu dekodera (jak kiedyś nagrywarki hdd w czasach tv analogowej) to byłoby super. Żeby dekoder chodził płynnie bez zacięć itp. Fajnie jakby był Youtube ale nie jest to konieczność.

Jaki najtańszy dekoder combo spełni moje oczekiwania?
To wydaje mi sie, że ten GTMedia v7 pro będzie najtańszy. Prosto od chińczyka jest za 183 zł na Shopee.
Aczkolwiek uprzedzam, nie miałem go też w swoich rękach, więc nie jestem w stanie napisać nic z własnego doświadczenia na temat tego tunera. Jest sporo filmów na jego temat na YouTube.
No chyba, ze jest jeszcze jakiś inny tańszy tuner od tego GT Media, to proszę o naprowadzenie innych użytkowników forum.

Jeżeli zależy Ci na polskiej gwarancji, jakimś tam supporcie itd to dobrym pewniakiem jest Cryptobox 752HD (słowacka firma ABcom) . Osobiście do dziś używam starszego modelu 652 HD (z DVB-T) i sobie go bardzo chwale. Ale to już cena około 300 zł.

O edycji nagrań z poziomu tunera nic mi nie wiadomo. Wątpię, żeby w jakimkolwiek tanim tunerze takie coś występowało.
Ostatnio zmieniony 1 kwietnia 2022, o 20:02 przez ploomba, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
K63
Posty: 3794
Rejestracja: 30 lipca 2011, o 20:48
Miejscowość: KGR
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo
Instalacja antenowa: LOG 2-69 (pol. H) + DIPOL 19/21-60 (pol. V), wzm.Telmor WWK-840
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice (PL), Bardejov (SK)

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: K63 »

Ramirez pisze: 1 kwietnia 2022, o 19:31 Amiko v30 nie ma Hbb 2.0 Gdzie się tym chwalą??
DanielK pisze: 24 stycznia 2022, o 16:34 To, że wtyczka jest oznaczona wersją 2.0 nie oznacza to wersji HbbTV
dvbtowiec pisze: 24 stycznia 2022, o 23:39 Wtyczka hbbtv-webkit ma właśnie numer 2.0 w opisie w nawiasie, ale to numer buildu :)
Wersja HbbTV tej wtyczki to 1.0.

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

K63 pisze: 1 kwietnia 2022, o 19:58
Ramirez pisze: 1 kwietnia 2022, o 19:31 Amiko v30 nie ma Hbb 2.0 Gdzie się tym chwalą??
DanielK pisze: 24 stycznia 2022, o 16:34 To, że wtyczka jest oznaczona wersją 2.0 nie oznacza to wersji HbbTV
dvbtowiec pisze: 24 stycznia 2022, o 23:39 Wtyczka hbbtv-webkit ma właśnie numer 2.0 w opisie w nawiasie, ale to numer buildu :)
Wersja HbbTV tej wtyczki to 1.0.
A to wszystko wyjaśnia.
Czyli oba sklepy na allegro nabijają ludzi w butelkę.
Wyszedłem z założenia, że oba sklepy są solidne, zajmują się sprzętem sat, to opis tunera jest prawidłowy. Widać, myliłem się. :D
W sumie, też mnie to zastanawiało, jakim cudem tylko ten Amiko miałby mieć hbb tv 2.0, jeśli cała reszta tunerów na Enigmie ma starsza wersję HBB tv.

Ramirez
Posty: 242
Rejestracja: 26 grudnia 2016, o 22:37
Miejscowość: Wrocław
Odbiornik: Amiko V30+ LG 43v635uj
Nadajnik - obiekt nadawczy: Ślęża

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: Ramirez »

Dodatkowo w openatv 7 nie ma tej wtyczki do pobrania. Jest tylko do wersji 6.5 Wiem bo mam ten tuner.

A co do Cryptoboxa 752 to ogólnie nie jest to złe urządzenie, ma fajny wyświetlacz z nazwami stacji ale to model który wszedł do sprzedaży w 2018 roku. To też nie wiadomo ile jeszcze ktoś będzie robił na niego aktualizacje softu.

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

Ramirez pisze: 1 kwietnia 2022, o 22:08 Dodatkowo w openatv 7 nie ma tej wtyczki do pobrania. Jest tylko do wersji 6.5 Wiem bo mam ten tuner.

A co do Cryptoboxa 752 to ogólnie nie jest to złe urządzenie, ma fajny wyświetlacz z nazwami stacji ale to model który wszedł do sprzedaży w 2018 roku. To też nie wiadomo ile jeszcze ktoś będzie robił na niego aktualizacje softu.
Dokładnie, szkoda że ABcom nie wypuściło jakiegoś nowego Cryptoboxa Combo z Uhd. 752hd, faktycznie już trochę jest na rynku. W tej cenie (300zl) powinien już być jakiś Combo z Uhd bez Enigmy. Brakuje takiego dobrego "zwykłego" europejskiego (nie chińskiego) tunera.

Awatar użytkownika
K63
Posty: 3794
Rejestracja: 30 lipca 2011, o 20:48
Miejscowość: KGR
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo
Instalacja antenowa: LOG 2-69 (pol. H) + DIPOL 19/21-60 (pol. V), wzm.Telmor WWK-840
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice (PL), Bardejov (SK)

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: K63 »

AB-com chyba powoli zmienia asortyment i odchodzi od tanich dekodorów. Ich najnowszy wyrób, to seria dekoderów AB IPBox 4K z Androidem. Jest i model TWO Combo - https://www.abcomeu.com/ab-ipbox-two-combo

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

K63 pisze: 2 kwietnia 2022, o 16:57 AB-com chyba powoli zmienia asortyment i odchodzi od tanich dekodorów. Ich najnowszy wyrób, to seria dekoderów AB IPBox 4K z Androidem. Jest i model TWO Combo - https://www.abcomeu.com/ab-ipbox-two-combo
no i to by było coś, gdyby był w nim gniazdo na moduł CI.
Menu , OSD itd wyglada fajnie, do tego prawdopodobnie funcjonalny Android TV z licencjami serwisów vod? Przynajmniej tak to wygląda. Na chwile obecna chyba nie ma go w PL w sprzedazy.
Cryptobox'y chyba faktycznie powoli porzucają, bo nie pojawia się nic nowego.

Yop
Posty: 23
Rejestracja: 1 lutego 2022, o 15:10
Miejscowość: dolnoslaskie

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: Yop »

Skynet pisze:Dzień dobry.

Ech też kupiłem Mecool KT1 DVB-T2 ale nie znalazłem nic lepszego co by łączyło w sobie czystego androida bez autorskich nakładek oraz tuner dvb-t2 z pilotem po bluetooth. Generalnie to nawet spoko jest to urządzenie pod wzgledem samego androida chociaż i tu przydałoby się troszkę popracować nad poprawieniem kilku rzeczy natomiast oprogramowanie tunera dvb-t2 to chyba największa porażka tego urządzenia. Niestety ale chyba nie ma co liczyć na jakiekolwiek aktualizacje ze strony producenta bo to typowy chińczyk z cyklu wyprodukować sprzedać i zapomnieć.

Chciałem zapytać użytkowników tego urządzenia czy u was w aplikacji Live TV EPG posiada dodatkowe informacje o nadawanym programie? Pytam dlatego że moje urządzenie poza tytułem programu nic więcej nie pokazuje nie wiem jaka może być tego przyczyna czy to wadliwe urządzenie czy może źle mam coś ustawione ( chociaż w tej przerobionej aplikacji live channel nie za bardzo jest co ustawiać ) a może poprostu we Wrocławiu nie jest nadawane jeszcze EPG w co nie bardzo chce mi się wierzyć.

A i jeszcze jedno pytanie chciałem sprawdzić a i może nawet używać oryginalną aplikację Live Channel bo ona pewnie od czasu do czasu otrzyma jakieś aktualizacje i tu pojawił się problem otóż sama aplikacja pobiera się ze sklepu Google Play instaluje się bez problemu. Po uruchomieniu aplikacji przechodzę do wyboru źródła kanałów czyli digital tv zaczyna się wyszukiwanie kanałów po skanowaniu kanałów następuje dodawanie wyszukanych kanałów i w tym momencie wyświetlany jest komunikat z systemu "nie dodano kanałów". Wygląda na to jakby była jakaś blokada systemowa na obsługę dvb-t2 przez inne aplikacje niż ta systemowa chociaż i tak nie ma innych aplikacji które można by było zainstalować i mniec porządna obsługę tunera i epg. A zapewne producent nigdy nie dokona żadnej aktualizacji tej aplikacji ani całego urządzenia.

https://drive.google.com/file/d/195DA37 ... p=drivesdk
Dopiero dziś mogłem ci sprawdzić jak wygląda na moim mecool kt1 Epg
I tak samo jak u Ciebie
Mało informacji a w nie których ich brak .
Też próbowałem Live Chanel ale też nic .

Jakbyś miał jakieś informacje by to działało live Chanel daj znaka Obrazek

Awatar użytkownika
K63
Posty: 3794
Rejestracja: 30 lipca 2011, o 20:48
Miejscowość: KGR
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo
Instalacja antenowa: LOG 2-69 (pol. H) + DIPOL 19/21-60 (pol. V), wzm.Telmor WWK-840
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice (PL), Bardejov (SK)

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: K63 »

ploomba pisze: 2 kwietnia 2022, o 17:47 Na chwile obecna chyba nie ma go w PL w sprzedazy.
Zaczynają się pojawiać - https://hollex.rzeszow.pl/tunery-system ... &results=2
ploomba pisze: 2 kwietnia 2022, o 17:47 do tego prawdopodobnie funcjonalny Android TV z licencjami serwisów vod
https://www.youtube.com/watch?v=zJP422WlftM
ploomba pisze: 2 kwietnia 2022, o 17:47 no i to by było coś, gdyby był w nim gniazdo na moduł CI
Z kieszenią na moduł CI (x2), to AB PULSe 4K Combo - https://www.dmtrade.pl/p19211,ab-pulse- ... -t2-c.html

irdeto
Posty: 300
Rejestracja: 29 listopada 2011, o 23:31
Miejscowość: Okolice Lublińca
Odbiornik: uClan D-BOX 4K Combo, Panas i LG
Instalacja antenowa: Dipol 19/21-48 + Dipol 7/5-12 + ams AWS-121m
Nadajnik - obiekt nadawczy: Częstochowa-Klepaczka + G.Św.Anny-Wysoka

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: irdeto »

A opisy i instalacja dodatków tego AB IPBox TWO Combo fajnie porobił JAKITAKI z innego forum.

Awatar użytkownika
K63
Posty: 3794
Rejestracja: 30 lipca 2011, o 20:48
Miejscowość: KGR
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo
Instalacja antenowa: LOG 2-69 (pol. H) + DIPOL 19/21-60 (pol. V), wzm.Telmor WWK-840
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice (PL), Bardejov (SK)

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: K63 »

Na tym samym forum (w dziale AB Cryptobox) jest jeszcze temat z prezentacją tych dekoderów i słowackie testy.

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

A na shopee, na stronie promujacej standard Dvb-t2, na pierwszym miejscu umieszczony jest dekoder odbierający Dvb-t2 h.264 (ten za 47 zl) . Sprzedawca sprzedaje sprzęt niespełniający parametrów (bez Hevc), a shopee to jeszcze reklamuje. Czyli shopee nieświadomie przyczynia się do oszustwa.
https://shopee.pl/m/DVBT
Wiem, że linki są niedozwolone, ale zamieszczam w celach informacyjnych.
Dekoder nieświadomie kupiło już prawie 200 osob
https://shopee.pl/product/633227631/151 ... 49150519.9

Obrazek
Obrazek
Obrazek

irdeto
Posty: 300
Rejestracja: 29 listopada 2011, o 23:31
Miejscowość: Okolice Lublińca
Odbiornik: uClan D-BOX 4K Combo, Panas i LG
Instalacja antenowa: Dipol 19/21-48 + Dipol 7/5-12 + ams AWS-121m
Nadajnik - obiekt nadawczy: Częstochowa-Klepaczka + G.Św.Anny-Wysoka

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: irdeto »

Ja piernicze, no to już przegięcie.
A zobacz oceny/komentarze , to przychodzi całkiem inny niż oferowany i jak byk widać na pudełku MPEG4.
Chyba kupili tylko ci co ich jeszcze nie objęła zmiana , bo zachwalają że wszytko ok i działa.
14 dni na zwrot, ale to już będzie za późno jak co niektórzy 25 kwietnia zauważą brak Mux 1 i 2
No nie ładnie.
A na OLX takich rodzynków można znaleźć dużo więcej, nie dość że cena nowego jest niższa,
to oni oczekują tyle samo za przyszły złom..
https://www.olx.pl/d/oferta/dekoder-tv- ... tem_to_vec
https://www.olx.pl/d/oferta/dekoder-man ... 98b8f9cdc6
Ostatnio zmieniony 5 kwietnia 2022, o 17:31 przez irdeto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

Obstawiam, że ludzie nie wiedza (większość) , że dekoder jest niezgodny z Hevc. Podpinają, działa, to działa..i się ciesza.
Zdziwią się dopiero, jak zmieniony zostanie sygnał dvbt na dvbt2.
200 osob już się naciągnęlo na ten szajs.

Ja się dziwię Shopee, że pozwalają na cos takiego i sami to promują. Przecież mogą za to zdrowo beknąć (finansowo).
Shopee ewidentnie promuje ten tuner, rzekomo odbierający nowy sygnał Dvb-t2.
Zgłaszałem to do shopee. Zero reakcji.
Skandal w biały dzień.

irdeto
Posty: 300
Rejestracja: 29 listopada 2011, o 23:31
Miejscowość: Okolice Lublińca
Odbiornik: uClan D-BOX 4K Combo, Panas i LG
Instalacja antenowa: Dipol 19/21-48 + Dipol 7/5-12 + ams AWS-121m
Nadajnik - obiekt nadawczy: Częstochowa-Klepaczka + G.Św.Anny-Wysoka

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: irdeto »

ploomba pisze: 5 kwietnia 2022, o 16:57 Zgłaszałem to do shopee. Zero reakcji.
Nieźle musiałeś ich nastraszyć.. :)
Link już nie kieruje do tej oferty , no chyba że coś pokombinowali..

Awatar użytkownika
ploomba
Posty: 944
Rejestracja: 1 stycznia 1970, o 01:00
Miejscowość: Las (Vegas)
Odbiornik: Stary Samsung, nowy TCL i Cryptobox 652 combo
Nadajnik - obiekt nadawczy: RTON Skrzyczne, RTCN Chorągwica

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: ploomba »

Faktycznie.
Na stronie głównej promocji tunerów Dvb-t2, felerny tuner widnieje jako nr 1, ale tuner jako tako został usunięty (ogłoszenie skasowali)

irdeto
Posty: 300
Rejestracja: 29 listopada 2011, o 23:31
Miejscowość: Okolice Lublińca
Odbiornik: uClan D-BOX 4K Combo, Panas i LG
Instalacja antenowa: Dipol 19/21-48 + Dipol 7/5-12 + ams AWS-121m
Nadajnik - obiekt nadawczy: Częstochowa-Klepaczka + G.Św.Anny-Wysoka

Re: Który z dekoderów wybrać (DVB-T2)

Post autor: irdeto »

ploomba pisze: 5 kwietnia 2022, o 20:23 Faktycznie.
Na stronie głównej promocji tunerów Dvb-t2, felerny tuner widnieje jako nr 1, ale tuner jako tako został usunięty (ogłoszenie skasowali)
Ale cza przejrzeć ich większość ofert, bo jeszcze droższy mają , 8 szt.
Póki co nikt nie kupił i oby się nikt nie nabrał niezorientowany w temacie.. :oops:
https://shopee.pl/Tuner-DEKODER-telewiz ... 13e73f73cf

Zablokowany