Antena do odbioru dvb t

Awatar użytkownika
K63
Posty: 3794
Rejestracja: 30 lipca 2011, o 20:48
Miejscowość: KGR
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo
Instalacja antenowa: LOG 2-69 (pol. H) + DIPOL 19/21-60 (pol. V), wzm.Telmor WWK-840
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice (PL), Bardejov (SK)

Re: Antena do odbioru dvb t

Post autor: K63 »

Dobrycel pisze: 11 listopada 2021, o 22:30 Sumator mi po to, aby z różnych kierunków sygnał zebrać
Do sumowania sygnału z różnych kierunków służą zwrotnice antenowe - najlepiej kanałowe. Stosowanie w takim przypadku sumatorów, to proszenie się o kłopoty. A jeżeli bardzo ci zależy na 83199CE, to zapytaj w Satsklepie lub DMTrade. Może "dopiszą cię" do jakiegoś zamówienia. :?:

XmuX
Posty: 173
Rejestracja: 19 sierpnia 2021, o 14:49
Miejscowość: Blansko
Odbiornik: LG OLED, RTL-SDR, Technisat Digitradio
Instalacja antenowa: FM XmuX 23Y CCIR 7,4m , DAB+ 2x XmuX 23Y DAB+SuprA 3,5m , UHF 4x XmuX 20Y 2148

Re: Antena do odbioru dvb t

Post autor: XmuX »

Otrzymałem to z wiadomości wysłanej do mnie przez dobrycel, prosząc o poczwórny łącznik.
Czasami trudno to zrozumieć z tym tłumaczem google :-)

https://www.digitalnitelevize.cz/forum/ ... -ar-254663

Podróż do Polski to teraz trochę bzdura z powodu covid-19 :-)

Dobrycel
Posty: 647
Rejestracja: 28 marca 2016, o 22:54

Re: Antena do odbioru dvb t

Post autor: Dobrycel »

@K63 Wejdz na strone co zalinkowałeś i zobacz jak ta strona wygląda....
Wszystko tam błędnie jest podane. W muxach dawno zmiany nastapiły, telefony w Polsce bez zera od ponad 10 lat wybieramy.
Strona wygląda jak z lat 90... To ma być firma? Strach tam kupować. Strona to ma być rzetelna informacja o produktach tak jak wszelkiej masci cenniki czy menu w restauracji.

Awatar użytkownika
K63
Posty: 3794
Rejestracja: 30 lipca 2011, o 20:48
Miejscowość: KGR
Odbiornik: 2xTV + 2xSTB Combo
Instalacja antenowa: LOG 2-69 (pol. H) + DIPOL 19/21-60 (pol. V), wzm.Telmor WWK-840
Nadajnik - obiekt nadawczy: Gorlice (PL), Bardejov (SK)

Re: Antena do odbioru dvb t

Post autor: K63 »

Owszem, strona nie jest zaktualizowana i wiele informacji dotyczy jeszcze tv analogowej, co może wprowadzać w błąd. Ale firma istnieje, bo do nich dzwoniłem i pisałem. Ponadto na rynku polskim nie ma za bardzo alternatywy, jeżeli chodzi o produkcję tego rodzaju osprzętu na zamówienie. Nikogo do niczego nie namawiam. Ostatecznie gdzie i co kupisz, to Twój wybór.

Dobrycel
Posty: 647
Rejestracja: 28 marca 2016, o 22:54

Re: Antena do odbioru dvb t

Post autor: Dobrycel »

Zrobienie prostej strony z podstawowymi informacjami nie kosztuje duzo. Jak oni swoj biznes beda opierać tylko na telefonach itp to powodzenia :)

Zablokowany